1.kolo: Březolupy - Újezdec-Těšov 3:3 (2:1)

09.08.2011 13:07

Sestava hostů:
Mikulec - Šmíd ml., Novosad, Mařica, Kobzinek - Těthal (70. Šmíd st.), Slinták, Uher, Coufalík (45. Vystrčil) - Pilka, Vacula

Branky hostů: Pilka 2, Slinták

Zpočátku se hrál vyrovnaný zápas s řadou nepřesností na obou stranách, nicméně špatných přihrávek se začalo více kupit na straně hostů. Domácí tak po rychlém brejku po špatném vyběhnutí obrany hostů otevřeli skóre 1:0. Poté byli chvilku na koni domácí, hostům se nic nedařilo, ale i ti udeřili z čista jasna. Po centru Šmída ml. hlavou vyrovnal Pilka 1:1. Bohužel pro hosty, za několik málo minut domácí strhli vedení zpět na svoji stranu po standardní situaci 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Do druhé půle připravil trenér Ficenc střídání, když poslal na hřiště zkušeného Vystrčila. A byl to dobrý tah. Hosté se čím dál více dostávali do hry a do tlaku. První velkou šanci ještě Pilka neproměnil, ale za nedlouho po chybě domácího gólmana vyrovnal 2:2. To hosty ještě více nabudilo, ale domácí byli taky nebezpeční. A tak zápas vyvrcholik v posledních 10 minutách tak jako v jarním zápase v Újezdci. Nejprve hosté přidali svou třetí branku Slintákem 2:3. Domácí ale po menším závaru pár minut před koncem vyrovnali 3:3.

"Jak se říká, dobrý bod z venku, ale vedení jsme měli udržet", shodli se hráči i trenér.