21.kolo: Újezdec-Těšov vs Nivnice

29.04.2013 11:40

Újezdec-Těšov  vs  Nivnice                2:3      (0:0)

Branky: Kopták, Brulík  -  Straňák, Borýsek, Trtek M.

Obě mužstva do utkání vstoupili opatrně a tak se po celý první poločas hra odehrávala spíše ve středu pole s minimem šancí na obou stranách. Po přestávce se hra obou mužstev více otevřela a již v 49.minutě se měnilo skóre poprvé. Jirka Kopták po povedené akci po pravém křídle svou šanci proměnil 1:0. V 55.minutě po stažení hostujícího útočníka naším brankářem byl nařízen pokutový kop pro hosty. Ten Straňák v poklidu proměnil 1:1. V 68. minutě nepochopytelně zaváhal náš brankář když mu relativně jednoduchá střela propadla mezi rukama. Střelec hostí Borýsek 1:2. V 79.minutě rozhodčí po stažení jednoho z našich útočníků hostujícím obráncem v pokutovém území nařídil i penaltový kop pro domácí. Ten proměnil Patrik Brulík 2:2. V 90.minutě se potvrdilo otřepané nedáš dostaneš! Nejprve po standartní akci hostů z nebezpečné blízkosti utekli 4 naši hráči v čele s Brulíkem šli proti dvěma obráncům soupeře - neproměnili. Z dlouhého odkopu do naší obranné půlky utekl Trtek M. a v poslední minutě urval vítězství pro hráče Nivnice.