3.kolo: Podolí vs Újezdec-Těšov

16.09.2012 19:23

TJ Podolí       -       TJ Sokol Újezdec – Těšov                       0:12 (0:4)

Branky: Bachůrek Leoš 4, Lekeš Honza 4, Lekeš Filip 1, Váňa David 1, Brulík Marek 1,   Kelíšek Tomáš 1

Střídal: Hlinský Jakub, Brulík Marek

Všichni jsme věděli, že do Podolí se nejede prohrát, že si odtud body odvezeme. Problém byl ale v tom, dostat myšlení našich hráčů do roviny zodpovědnosti za výkon mužstva a ne za svůj osobní. Když totiž naši viděli prcky v dresech domácího týmu, mysleli si, že góly budou padat samy od sebe. Že se prosadí každý na svou pěst, že si v klidu zastřílí. Ale zprvopočátku mladí Podolané ještě jakž takž bojovali. A když se k tomu přidala střelecká nemohoucnost našeho výběru, trenéři na střídačce jen nevěřícně kroutíme hlavami. Teprve první branka nás uklidnila a pak hlavně pohovor o přestávce v kabině asi padl na úrodnou půdu. Po obrátce se hraje už jen stále na jedné polovině hřiště. Té, kterou hájí hráči v modrých dresech. Navíc v tomto výběru spoustě benjamínků dochází časem i motivace a soustředěnost na fotbal. Naši tak mají prostor jen pro sebe. Škoda, že toho nedokázali víc využít.

Velmi milým překvapením byl výkon Kuby Hlinského. Jeho dravost a nebojácnost.

Utkání v pohodě odřídil Jarek Bachůrek, protože svazem delegovaný sudí se nedostavil.

Opět velmi početná skupina našich diváků pak mohla svým fotbalistům popřát k dalšímu dvoucifernému vítězství.

Příští neděli nás čeká domácí souboj s Jarošovem. Snad se nebude opakovat výsledek a výkon jako po gólových hodech v Bánově.

1. minuta – David Váňa potáhnul po naší levé straně, nahrává pod sebe, na naběhnutého Toma Kelíška. Tomu se střela vůbec nepovedla a míč letí hodně vedle branky domácích

3. minuta – Martin Kelíšek se uvolnil na vápně, ale i jeho střela šla vedle

5. minuta – po Davidem rozehraném rohu, následuje střela Honzy Lekeše. Je sražena obránci Podolí. Michal Kundrata znovu střílí. I on těsně kolem tyče

8. minuta – David znovu kope roh, míč se mu vrátí a on centruje. Balon se dostal až k Tomovi a jeho střela jde, jak jinak, vedle

10. minuta – po narážečce od Filipa Lekeše David, kam asi - vedle

11. mnuta – Filip se pěkně na vápně uvolnil a jeho umístěnou střelu k tyči vyráží domácí brankář konečky prstů na roh

20. minuta – Marek Vaškovic unikl po své levé straně, nahrává pod sebe, Tomáš Kelíšek  střílí. Jeho vyraženou střelu „věší“ David nad domácí bránu

22. minuta – Tomáš Kelíšek si obešel na pravé straně vápna domácího obránce a jeho nahrávku na vzdálenější tyč směřuje do prázdné brány Leoš Bachůrek - 0:1

25. minuta – Kuba Hlinský nahrál Filipovi, ten z rohu velkého vápna vypálil a dlouze padající míč zapadl až do rohu branky - 0:2

27. minuta – Marek Brulík si vybojoval míč, narazil si se spoluhráči, ale jeho střelu z dálky gólman chytá

26. minuta – Michal Kundrata se uvolnil a nahrál krásně do uličky Davidovi. Ten konečně proměňuje - 0:3

29. minuta – Kuba sráží míč poslaný od rohového praporku těsně nad domácí svatyni

30. minuta – Filip uvolnil po pravé straně Tomáše a jeho centr do sítě usměrnil hlavou Leoš - 0:4

II. poločas

1. minuta – Honza Lekeš, hrající v druhé půli v útoku, si vybojoval míč, na hranici velkého vápna se krásně uvolnil a jeho střela končí v bráně - 0:5

4. minuta – Martin Kelíšek svoji hezkou akci zakončuje střelou přímo do brankáře

12. minuta – pěkné přenesení hry zprava do leva a v závěru akce souhra bratrů Lekešových. Starší z nich, Honza, střílí další branku - 0:6

15. minuta – po „okopávačce“ ve velkém vápně domácích se k míči nakonec dostal Filip, nahrál Leošovi a ten se nemýlil - 0: 7

18. minuta – Filip uvolnil bráchu Honzu, proti němu dobře vyběhnul domácí gólman. Jím vyražený míč už ale Honza do sítě dostal - 0:8

25. minuta – Honza centruje před bránu, Filipova hlavička končí těsně nad

26. minuta – po centru ze strany hlavičkuje Kuba, ale dnes mu není souzeno vstřelit branku. Míč končí těsně vedle

28. minuta – po Filipově úniku a nahrávce se nadvakrát prosadil Honza - 0:9

29. minuta – po našem rohu se dostal míč k Martinu Kelíškovi. Jeho střelu na zadní tyč promáchnul před bránou sám stojící Ondra Srník

31. minuta – Ondrův centr prošel přes celé vápno až k Leošovi a ten mazácky přehodil brankáře - 0:10

32. minuta – odražený míč se dostal až k Marku Brulíkovi a jeho střela končí v šibenici 0:11

33. minuta – Marek Brulík je v další šanci, vybojuje míč na vápně, ale jeho tvrdá rána končí nad břevnem

34. minuta – Honza krásně nacentroval a Tomáš Kelíšek se konečně, na konci zápasu, zapisuje do listiny střelců - 0:12