4.kolo: Újezdec-Těšov vs Jarošov

23.09.2012 12:02

TJ Sokol Újezdec – Těšov              -          Jarošov                                 5:2 (4:2)

Střídal: Hlinský Jakub, Brulík Marek, Řehák Karel, Kubáň Jakub

7. minuta – Honza Lekeš vybojoval roh. Po jeho rozehrání na zadní tyči osamocený Tom Kelíšek míjí míč

8. minuta – po našem autu a spolupráci Toma s Honzou, končí střela těsně vedle

9. minuta – pěkná spolupráce na jeden dotek po ose Tom – Filip – Michal - Honza Lekeš 1:0

11. minuta – další dobře kopnutý roh na zadní tyč Tom tentokrát podběhnul

12. mnuta – po souboji uprostřed velkého vápna se k míči dostal Honza, vystřelil a jeho rána končí na břevně. Při následných dorážkách jsme trefili 2x hostujícího brankáře

13. minuta – hned z následného protiútoku končí nebezpečná střela hostů těsně nad

14. minuta – hostující kapitán prošel mezi našimi třemi hráči, vysílá tvrdou střelu, kterou Tomáš perfektně vyrazil, ale další hostující útoční, nikým neatakován, dává do prázdné brány - 1:1

16. minuta – opět jsme nedůrazně odkopli míč, přímo na nohy hostujícího hráče. Ten neváhá a střelou k tyči z cca 17m nedává Tomášovi šanci – 1:2

23. minuta – Tomáš předvádí, dlouhý výkop, hostující stopeři míč podběhli, ten se dostal přímo pod nohy sprintujícího Filipa a ten chladnokrevně srovnává - 2:2

29. minuta – hostující hráč se po centru ze strany ocitl sám, před našim brankářem. Naštěstí se šance zalekl a střílí nad

30. minuta – opět prošel hostující hráč přes naše tři bránící a jeho střela končí jen těsně vedle

34. minuta – z pravé strany se dostal míč k Filipovi, který z vápna nahrál do „uličky“  Leošovi. Tomu stačilo jen špičkou kopačky ťuknout do balonu a ten končí v síti - 3:2

35. minuta – po faulu na Toma Kelíška si míč k přímému kopu postavil Honza Lekeš a střelou pod břevno nedal brankáři hostů šanci – 4:2

II. poločas

4. minuta – po spolupráci Toma a Marka Brulíka chytá nadvakrát hostující gólman nepříjemnou Markovu střelu

14. minuta – trestný kop hostů jen těsně míjí tyč naší svatyně

18. minuta – krásná ulička od Filipa na Davida, ale jeho střelu vyráží brankář na roh. Ten  jsme následně opět promarnili

19. minuta – centr zprava na přední tyč, ale bez efektu

20. minuta – pěkné přenesení hry zleva na pravou stranu, ale Tomovi střela nevyšla a střílí jen do brankáře

22. minuta – Honza Lekeš si sebral míč na vlastní šestnáctce, prošel celé hříště, ale jeho přihrávku posílá David Váňa těsně vedle

24. minuta – po našem autu se uvolnil Filip, centruje na zadní tyč, kde střela nesedla Tomovi

27. minuta – Filip si na půlce přebral míč, obešel dva hráče a nahrál  krásně do „uličky“ Davidovi a ten se nemýlil - 5:2

29. minuta – Filipova tečovaná hlavička po rohu se dostala až k Tomovi, kterého střela končí na tyči a následnou dorážku střílí Míša Daněk do brankáře

33. minuta – Marek Brulík je v další šanci, vybojuje míč na vápně, ale jeho tvrdá střela končí nad

Nějaký čas trvalo, než si naši zvykli na nové rozestavení. A taky na to, že fotbal se nehraje jen středem, ale i po stranách. A že soupeř se dá překonat i hezkými kombinacemi. Nasazení Honzy Lekeše do středu útoku totiž všechny svádělo hrát skoro každý míč přes něj.

Opět nezklamali krajní záložníci. Ale ani mladí hráči. S přibývajícími minutami se na hřišti prezentoval pohledný, kolektivní týmový výkon našich hráčů, z kterého se jen těžce vyzdvihují nějaké individuality. To se setkává i z pozitivním ohlasem u diváků!

Sice v druhé půli jsme dali míň branek, předváděli jsme v ní ale víc fotbalovosti.

Dost nepříjemně se v této části hry zranil David Váňa. Po oddechu sice znovu na trávník nastoupil, i branku vstřelil, snad ale opravdu naražené koleno nezačne zlobit.

Velký respekt u soupeřů a obdiv diváků si zajistila svým výkonem Terka Řezníčková. I jednoduchost je krásou fotbalu.