MUŽI 1.A sk.B - TJ SOKOL - FRYŠTÁK 4:1 (0:1)

03.09.2019 06:52

Již v první minutě utkání, hraného za horkého počasí, mohli jít domácí do vedení, ale Hráček po rohovém kopu z malého vápna minul. Poté převzali iniciativu hosté, byli lepší v kombinaci, lépe drželi míč ,ale do výraznějších příležitostí se dlouho nemohli dostat. Domácím naopak souhra vázla, brzo ztráceli míče a obrana hostů vše v klidu zvládala. Trest pro Újezdec přišel v 30. minutě . Fryšták rychle rozehrál standartní situaci a dostal se do vedení. Teprve to nakoplo domácí k větší aktivitě, nicméně stav 0:1 vydržel až do poločasu. Do toho druhého vstoupilo domácí mužstvo se snahou o vyrovnání. To se podařilo v 60.minutě,kdy se po dlouhém výkopu prosadil Filip Lekeš a odšpuntoval brankovou smršť . Již za minutu se znovu trefil Filip Lekeš, za další 4 minuty se nádherně do šibenice prosadil Jan Pochylý a zkázu hostů dokonal v 71. minutě do prázdné branky Vacula. Poté se utkání v podstatě jen dohrávalo, i když hosté se nevzdávali a dokonce ještě trefili dvakrát tyčku domácích. Stav 4:1 ale vydržel do konce utkání.

Domácí:

Pochylý Jiří – Šmíd, Hráček, Červenka, Kobzinek – Konečný, Liška, Valenta, Lekeš Jan – Pilka, Lekeš Filip

Střídali: Vacula, Indra, Pochylý Jan, Škařupa, Katrňák

Hosté: Mikel – Bednařík, Skalička, Valášek, Sklenář, Chudý, Vavruša, Hřebačka, Petráš, Manďák, Topič

Střídali: Naňák, Halašta, Dohnálek, Ševčík

Branky: Lekeš Filip 2, Pochylý Jan, Vacula