MUŽI: MORKOVICE B - TJ SOKOL ÚJEZDEC - TĚŠOV 1:4 (1:0)

16.10.2017 11:15

Hodnocení utkání trenéra P.Červinky:

V neděli jsme zajížděli k venkovnímu utkání proti rezervě Morkovic, které hrají župní přebor a tradičně doma posilují několika hráči svůj "B" tým. Utkání se hrálo na travnatém hřišti maximálních rozměrů, čehož jsme nakonec ve druhém poločase využili ve svůj prospěch. Ve fyzicky náročném utkání se domácí ujali vedení ve 21.min kapitánem Kroutilíkem, který v minulosti také oblékal dres Uherského Brodu. V průběhu 1. poločasu jsme měli 2 dobré příležitosti, které jsme bohužel nevyužili a domácí hrozili rychlými brejky, ale jejich další šance zlikvidoval pozorný gólman Pochylý. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit ve svůj prospěch, což se nám nakonec podařilo. V 50.min slalomem přes 3 domácí hráče prošel Slinták a sám před domácím brankářem nekompromisně angličanem od pravé tyče vyrovnal na 1-1. Od tohoto okamžiku jsme postupně převzali otěže zápasu do vlastních rukou a jako pokropeni živou vodou se na domácí branku začal valit jeden nebezpečný útok za druhým. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti a hlavně jsme je proměňovali. V 64.min důrazný Vacula donutil domácího gólmana se stoperem k hrubé chybě a následně si vychutnal gólovou radost a do prázdné svatyně domácích v klidu skóroval a poslal nás do vedení na 2-1. Domácí se sice pokoušeli o vyrovnání, ale naše velmi dobře a pozorně hrající obrana dirigovaná Pochylým a kapitánem Kobzinkem už jim nic nedovolila. V 75.min si náš stoper Smejkal naběhl do velkého vápna na prodlouženou hlavičku Vaculy a krásnou ranou levačkou  nedal gólmanovi Koutňákovi šanci a upravil na 3-1. Domácí se od této chvíle soustředili více na debaty s rozhodčím a viditelně byli rozhozeni pro ně z nečekaného vývoje utkání. Zápas jsme pak už dovedli k vytouženému vítězství a ke třem bodům a z několika šancí v posledních minutách pečetil na konečných 4-1 po rohu hlavou Roman Vacula. Chtěl bych všem hráčům moc poděkovat za přístup k utkání a vážím si, že i přes různé zdravotní problémy několika hráčů ať už před či v průběhu utkání se dokázali kousnout a pracovat tvrdě pro mužstvo. Dokázali jsme se semknout a sladká odměna v podobě vítězství se zaslouženě dostavila. Závěrem chci říct, že jedna vlaštovka jaro nedělá a věřím, že příští týden doma proti Ludkovicím přistoupíme k utkání doma se stejnou pokorou jako dnes v Morkovicích. Pánovééééé děkujiiiii :-)))))))))

Sestava: Pochylý Jiří - Smejkal Tomáš, Hruboš David, Kobzinek Miroslav(K), Lekeš Jan - Indra Patrik (89.Varaďa Martin), Uher Pavel, Slinták Karel, Lekeš Filip (46. Bachůrek Petr) - Vacula Roman, Coufalík Miroslav (90. Katrňák Radek). Na lavičce ještě byli připraveni Jančář Petr a náhradní gólman Zábranský Martin.

Branky: 21. Kroutilík Boris (K) - 50. Slinták Karel, 64. a 90. Vacula Roman, 75. Smejkal Tomáš.

ŽK: 9. Hrnčíř Ondřej - 9. Slinták Karel, 34. Coufalík Miroslav a 85. Indra Patrik.