MUŽI: TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV - KUNOVICE 3:2 nedohráno

06.11.2017 12:17

Od počátku kvalitní a pohledný zápas, bohužel s velmi špatným koncem.Domácí se od úvodního hvizdu vrhli do útoku a byli nebezpečnějším týmem.Jejich snaha byla odměněna brankou po rohové kopu. Další příležitosti ale promarnili a tak přišel trest. Hosté otočili během tří minut stav utkání. Bohužel se tak stalo opět po chybách v domácí defenzivě, což trápí domácí celou podzimní sezonu. Újezdec ale pořád hrál aktivně a po půl hodině hry si vykoledoval pokutový kop.Bohužel dle mínění hostů byla penalta nařízena nesprávně, zlost si vylili na rozhodčích a po nadávkách a vulgaritách dostali hned dvě červené karty.Domácí kapitán Kobzinek penaltu proměnil a srovnal stav na 2:2.V pokračující hře a v nervózní atmosféře domácí svoji přesilovku využili krásnou brankou Indry.Při zákroku si ale hostující brankář Uhlík nešťastně nadvakrát zlomil ruku,a ve velkých bolestech byl odvezen záchrannou službou do nemocnice.Utkání bylo asi na dvacet minut přerušeno.Při opětovném zahájení utkání hosté vystřídali maximální počet hráčů,nato si tři hráči sedli na trávník s tím,  že jsou zraněni a nemůžou pokračovat ve hře. Rozhodčí byl tedy nucen utkání ukončit pro nedostatečný počet hráčů hostí na hřišti. O konečném výsledku tedy bude rozhodovat disciplinární a STK komise KFS Zlín.

Domácí:

Pochylý-Šmíd,Hruboš,Kobzinek,Lekeš-Indra,Uher,Červinka,Coufalík-Vacula,Slinták

Střídali:

Hosté:

Uhlík-Uhlíř,Chaloupka,Dobrozemský,Masařík,Otáhal,Jakúbek,Flek,Kaňovský,Střelec,Brim

Střídali:Novák,Šašinka,Růžička,Krček,Chrástek

Branky:Hruboš,Kobzinek,Indra-Uhlíř,Brim

Červené karty: Uhlíř,Flek (oba Kunovice)