FK Ostrožská Nová Ves   -   TJ SOKOL Újezdec – Těšov 3 : 5 (2:2)

Sestava: Srník Ondra – Stojaspal Adam, Dvořák Lukáš, Kundrata Michal, Vaškovic Marek
               - Daněk Michal, Brulík Marek

Střídali: Mikliš Vít, Jurák Michal, Bachůrek Vojta, Hlinský Jakub, Kelíšek Martin

Branky: Filip Lekeš 2 (2:2, 2:5), Lukáš Dvořák (1:1), Štěpán Bachůrek (2:3),
            Tomáš Kelíšek (2:4)

Náš poslední zápas letošní sezony. V sestavě je i Martin Kelíšek, který celé jaro dával přednost (po zranění kolena) florbalu. Ale po dnešku v žácích končí (jediný náš hráč ročníku 1999) a tak se chtěl s kluky rozloučit. Přání je mu splněno.
Oproti včerejšku se hraje na nádherném trávníku, v ideálním počasí. Jen na našich je přece jenom poznat páteční duel. Únava je znát. Proto nějaké velké zlobení se na ně za „prospaný“ začátek zápasu je zbytečné.
Vzhledem k dnešnímu datumu jsem měl osobní přání na výsledek 5:0 pro nás. Bohužel ale branky padají nejdřív do naší sítě. Dvakrát musíme dotahovat.
Až teprve po přestávce kluci opět zabrali tak, jak jsme od nich zvyklí a vítězství strhli na svou stranu. A zasloužené vítězství. Opět vidíme hezké akce, důraz a obětavost. Posledních pětatřicet minut sezony potvrdilo pořekadlo: „Konec dobrý, všechno dobré“.

Jak šly minuty:
3. Únik domácích a Ondra kapituluje – 1:0.
4. Lukáš z přímého kopu rozvlnil síť v brance O.N.Vsi – 1:1.
6. Opět únik po pravé straně, Ondra trochu zaspal s výběhem a zase prohráváme – 2:1.
10. Filip si staví míč k exekuci přímého kopu. A napodobuje Lukáše – 2:2.
Do konce poločasu nijak líbivá hra obou týmů.
V kabině pohodový pohovor s kluky. Věříme, že zápas otočí. Nikdo nemá chuť poslední poločas sezony vypustit.
36. Potlesk pro Míšu Kundratu. Rozhodčí ukazuje na odkop od naší branky. Michal se ale
      přiznává k teči a daruje domácím rohový kop.
42. Po Filipově přihrávce zakončuje Leoš. Bez úspěchu.
43. Marek Vaškovic vybízí k zakončení Filipa. Ani tomu štěstí nepřeje.
44. Brankář domácích vyráží Filipovu tvrdou střelu.
45. Filipův roh sráží hlavou Tomáš a míč do branky dopravil Štěpa – 2:3.
49. Filip vyhrál souboj s domácím záložníkem, posunuje na Toma a ten se nemýlí – 2:4.
57. Loučící se Martin vysunuje Filipa a ten navyšuje skóre – 2:5.
61. Ondra předvádí hezký zákrok po akci domácích.
64. Trošku to v obraně zaskřípalo a domácí toho dokázali využít – 3:5.
65. Na závěr ještě Filip vystřihává efektní „nůžky“.

A tak po zápase zní vítězný pokřik z klubka našich kluků. Pokřik, který uzavřel velmi zdařilou sezonu 2013 – 2014.