PRVNÍ VÝHRA NA SOUPEŘOVĚ HŘIŠTI

17.10.2017 03:40

Hodnocení zápasu mužů pohledem předsedy Fotbalového oddílu:
V nedělním utkání v Morkovicích scházeli Janča, Šmíd, Červinka a Těthal, naopak poprvé byl k dispozici Coufalik.
V prvním poločase jsme měli optickou převahu ale finální fáze vůbec nevycházela. A právě po jednom našem špatně vyřešeném protiútoku vyrazili domácí
ve 20.minutě do rychlého brejku, který dotáhli až do zdárné koncovky. Šli  do vedení.
Ve druhém poločase se náš výkon ještě zvednul a obrat zahájil v 50.minutě po samostatné akci Karel Slinták. Domácí jsme kromě jedné přímé střely na bránu k ničemu nepustilli a sami přidali další góly.
Konečný výsledek 4:1 pro nás zařídili svými trefami Slinták, Smejkal a Vacula 2x.
Celé mužstvo podalo velmi bojovný výkon a nejlepším jeho hráčem byl Karel Slinták.
Sestava:Pochylý,Smejkal,Hruboš,Kobzinek,Lekeš J.,Indra,Uher,Slinták,Lekeš F., Vacula,Coufalík
Střídali:Bachůrek,Varaďa,Katriňák