1.kolo : TJ Nedachlebice - TJ Sokol Újezdec Těšov 3:1 (1:0)

12.08.2013 21:41

TJ Nedachlebice - TJ Sokol Újezdec Těšov 3:1 (1:0)

Hned na úvod se potkali druhý s prvním z minulého ročníku. Na obou mužstvech byla vidět lehčí nerozehranost po letní přestávce. V první půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva však zakončovala s nervozitou. A snad jen profesionální rozehrávka přímého kopu z 30 minuty Tomášem Zoubkem snesla přísná měřítka. Přesně jak mu "radili" fanoušci, zakroutil míč k tyči branky a nedal hostujícímu brankaři šanci. V druhé půli se hra zlepšila, hlavně na straně domácích, kteří drželi dlouhé minuty hosty na jejich polovině a druhá branka byla na spadnutí. Po sérii nepřesností hlavního rozhodčího se přeci jen v 65' prosadil David Urban a zvýšil na 2:0. Velmi dobře hrající Tomáš Zoubek ještě v 85' přidal třetí gól. Tou dobou však tlačili hlavně hosté podporování rozhodčím. Nulu na straně domácího brankáře se jim podařilo vymazat pár vteřin před koncem zápasu Antonínem Popelkou.(Převzato z webu TJ Nedachlebice