TJ SOKOL Újezdec-Těšov - V.Otrokovice B 4:1 (1:0)

05.11.2019 07:30

V posledním utkání sezony domácí předvedli dobrý výkon a i když se střelecky trápili nakonec, zálohu Otrokovické Viktorie porazili 4:1. Od počátku měli domácí převahu a vytvářeli si hodně příležitostí, ale dlouho nedokázali vstřelit první branku. To se jim podařilo až v 36. minutě, kdy se po standartní situaci prosadil Pilka. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. I ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, domácí ještě více zatlačili hosty ale všechny své šance zahazovali. A tak přišel trest v podobě vyrovnání. Stopeři Újezdce se srazili a toho využil hostující Mančík ke vstřelení branky. Naštěstí se hned po chvíli podruhé krásnou ranou z přímého kopu podruhé trefil Pilka. Když dostal v 65.minutě červenou kartu Otrokovický Dnistrianskyi, bylo o osudu utkání rozhodnuto. I když mladý hostující brankář Hrnčiřík doslova čaroval, za což se dostalo zaslouženého potlesku domácích diváků, nakonec neodolal, a inkasoval ještě dvě branky od Škařupy a Kobzinka ,kteří dali výsledku konečnou podobu 4:1.