TJ SOKOL ÚJEZDEC –TĚŠOV - TJ OSVĚTIMANY 7 : 2 (2:2)

Sestava: Ondřej Srník – Marek Brulík, Michal Daněk, Michal Kundrata, Marek Vaškovic
Karel Řehák, Leoš Bachůrek, Filip Lekeš, Jakub Hlinský – Lukáš Dvořák,
Tomáš Kelíšek

Střídali: Michal Jurák, Jan Novák

Branky: Filip Lekeš 3 (2:2, 3:2, 5:2), Lukáš Dvořák 2 (1:0, 6:2), Tomáš Kelíšek (4:2),
              Marek Brulík (7:2)

První zápasy v nové sezoně nikdy nejsou jednoduché. Tím spíš když se hraje opakovaný duel z finále Poháru OFS. Kluci ale nakonec vše zvládli s přehledem.
I když první poločas přinesl z naší strany spoustu chyb. I obě obdržené branky padají do této kategorie. Holt někteří kluci jsou ještě v „prázdninovém režimu“.
Menší domluva o poločase v kabině ale  přinesla své ovoce. V podstatě jsme soupeře po obrátce k ničemu nepustili.
V týmu je další nováček. Z přípravky přišel Honza Novák.

Jak šly minuty:

Ještě než zazněl úvodní hvizd, proběhla kratičká slavnost. Loučili jsme se s Terezkou Řezníčkovou, která už rok hostuje v ženském fotbalovém týmu Nezdenic. A od nové sezony už tam bude hrát nastálo. Terča s námi byla při všech bojích v OP starších přípravek, užila si té vítězné radosti v roce 2011. Vždy patřila k tahounům mužstva. U kluků měla přirozenou autoritu. Přiznám se, hlas mi odmítl službu, když jsem předával naší bývalé hráčce kytku.

3.   Lukáš zachytil odkop hostí a míč zprudka poslal do jejich sítě – 1:0
11. Míša Kundrata zazmatkoval v malém vápně a soupeřův útočník měl ulehčenou práci – 1:1
16. Lukáš nevyužívá slibnou šanci
23. Marek Brulík „propadl“ při bránění, Ondrův odvážný skok pod nohy útočníka je odměněn
      (po právu) penaltou. Finále se neopakovalo – 1:2
30. Filip nevyužil zmatků před brankou Osvětiman
35. Tomáš předvedl hezkou akci, jeho přihrávku využívá Filip – 2:2

36. Centr Míši Kundraty nachází hlavu Filipa. Míč těsně míjí branku hostí
37. Kája Řehák střílí těsně nad
41. Ve velkém vápně je faulován Tom. Nařízenou penaltu bezpečně proměňuje Filip – 3:2