TJ TOPOLNÁ - TJ SOKOL ÚJEZDEC – TĚŠOV 1 : 5 (1:2)

Sestava: Srník Ondřej – Brulík Marek, Kundrata Michal, Dvořák Lukáš, Řehák Karel

- Daněk Michal, Kelíšek Tomáš, Vaškovic Marek – Bachůrek Leoš,

Lekeš Filip ©, Bachůrek Štěpán

Střídal: Hlinský Jakub

Branky: Lekeš Filip 3, Kundrata Michal, Brulík Marek

Jen se dvanácti hráči jsme dnes odjížděli k předposlednímu mistrovskému utkání podzimu. To se navíc hrálo o půlhodinku dřív, než je zvykem.
Ani jedno ale neznamenalo, že by kluci do souboje šli odevzdaně a s poraženeckou náladou. Naopak. Snaha po zisku dalších tří bodů byla velká.
Jenže ta snaha zároveň našim i nohy svazovala. V první půli se spíš překonávali v tom, kdo pokazí víc přihrávek, kdo se víc nesoustředí…
Domácí, postavami sice menší hráči, byli velmi vyrovnaným soupeřem a zápas tak byl dost dramatický. Až posledních minuty duelu bylo znát, kdo je na hřišti pánem.
Do vedení jdeme v 15. minutě. To Filip Lekeš zužitkoval přihrávku od Toma Kelíška.  0 : 1. Po mnoha zahozených šancích, se konečně kluci mohou radovat.
Za pár minut je ale srovnáno. Dalekonosná střela končí za Ondrovými zády. Na míč si sice sáhnul, ale ten mu prsty ohnul. 1 : 1
O dvě minuty později posílá středem hřiště Míša Kundrata dlouhou přihrávku na Filipa a ten se po sólu nemýlí. 1 : 2
Tak končí i poločas. V kabině se rozebírají chyby, kterých se kluci dopustili. Nabádáme k další ostražitosti a hlavně klidu.
„My tu stejně vyhrajeme!“, to se do ticha ozval hlas Toma Kelíška. „Jasně!!!“ a horda žlutých se tlačí ze dveří kabiny na hřiště.
A hned v první minutě druhé půle slib plní. Nejdřív Michal Kundrata krásnou střelou prověřuje pozornost domácího brankáře. Následný rohový kop Filipa usměrňuje hlavou právě Michal do sítě. 1 : 3
Vedeme a jsme klidnější. Ale hra je stále vyrovnaná. Hráči Topolné to nevzdávají. A naši drží vítězství zuby nehty. Svůj den má i Ondra. Pomáhá spoluhráčům ke klidu.
Deset minut před koncem Kuba Hlinský vybojoval míč, posílá ho na Filipa a ten dokazuje proč je naším nejlepším střelcem. 1 : 4
Tři minuty před závěrečným hvizdem Filip vybízí příhrou Marka Brulíka k zakončení. Dvě kličky a Marek radostně zvedá ruce. 1 : 5
A tak znovu zní vítězné „cigy – caga“. Pěkný zápas, další tři body.