VÝHRA PO PĚTI KOLECH

28.09.2017 04:54

Minulý týden se kvůli špatnému terénu hrát nedalo, a tak jsme v neděli nastoupili  k soutěžnímu utkání po čtrnácti dnech pauzy. Proti Březolupům, které na tom byly bodově stejně špatně jako my.
Scházelili nám zranění Slinták, Janča a Těthal, čekal se těžký zápas. V prvním poločase jsme hráli trpělivě, byli jsme lepším mužstvem a ve 40. minutě šli do vedení golem Miry Kobzinka po akci Červinky a Indry. Ve druhém poločase zvýšil, po pěkné individuální akci, Honza Lekeš na 2:0 a po chvíli dorážkou zblízka Petr Bachůrek na 3:0. Bohužel ale hosté dali brzo na 3:1 a když v 84. minutě snížili na 3:2, zase jsme se strachovali o výhru. Ve zbývajících minutách kluci ale hosty k ničemu nepustili a radovali se zisku tří bodů. Nejlepším hráčem byl z mého pohledu kapitán, Mira Kobzinek.