TJ SOKOL Újezdec – Těšov    -    TJ Topolná  7 : 0 (4:0)

Sestava: Srník Ondra – Řehák Karel, Dvořák Lukáš, Kundrata Michal, Vaškovic Marek

Střídali: Kubáň Jakub, Mikliš Vít, Jurák Michal, Bachůrek Vojta, Hlinský Jakub

Branky: Lekeš Filip 3 (1:0, 3:0, 6:0), Kelíšek Tomáš (2:0), Dvořák Lukáš (4:0),
              Vaškovic Marek (5:0), Mikliš Vít (7:0)

Další z kategorie „povinných“ vítězství se zrovna moc lehce nerodilo.
Sice jsme už v 5. minutě vedli 2:0, ale to jako kdyby naše kluky ukolébalo. Možná i tropické teplo hned po ránu hrálo svoji úlohu.
Borci v modrém až skoro do 30. minuty v podstatě vyklidili hřiště. Bylo třeba i trošku emotivnějších a hlasitých slov ze střídačky směrem k nim.
Přitom hosté přijeli jenom s jedenácti hráči a vše stavěli na dvou šikovných. Štěstí, že naše obrana i Ondra měli svůj den. Kdyby jsme dostali kontaktní branku, kdoví jak by to s nervy našich zamávalo.
Ještě že se podařilo dát před poločasovým hvizdem dva hezké góly.
Po domluvě v kabině se naši přece jenom probrali a začali všem dokazovat, že fotbal přece jenom hrát nezapomněli a že je stále baví.

Jak šly minuty:
2. Dlouhý aut Marka Vaškovice, míč letí před branku. Tam ho vybojoval Filip a jeho střelu si gólman hostí sráží do sítě – 1:0
5. Lukáš posílá míč Tomovi, ten vyhrává souboj s obráncem Topolné a překonává jejich brankáře – 2:0
8. Filip centruje, Štěpán usměrňuje míč nad branku
20. Filip „tahá“ míč po levé straně, centruje, ale nikdo z našich nedokáže zakončit.
     Odražený míč napálil dalekonosně Míša Kundrata. Bohužel nad branku hostí.
22. Ondra likviduje šanci útočníka Topolné.
30. Míč z Filipova přímého kopu nedokázal Tomáš, ani nikdo další usměrnit za brankovou  čáru
33. Na Lukášův přímý kop si nádherně naběhl Filip a hlavou zvyšuje skóre – 3:0
35. K exekuci přímého kopu těsně za hranicí velkého vápna posílám Lukáše. Splnil svůj úkol. Nechytatelnou bombou vše propaluje – 4:0
V kabině je třeba trošku kluky víc probudit a vyhecovat. A taky připomnět, že kdyby ty dva góly na konci poločasu nepadly, těžko by se nám do toho druhého nastupovalo.
41. Střela Marka Vaškovice z 22(25) metrů vymetla „šibenici“ branky Topolné – 5:0
Konečně odteď klid na našich kopačkách. Navíc hosté mají dva zraněné hráče.
Na naší straně se do hry dostávají i „prckové“ z přípravky.
47. Víťa s Vojtou nadělali pěkný zmatek před brankou hostí. Bohužel gól nepadl.
48. Lukášův rohový kop krásně zakončuje Filip – 6:0
53. Tomáš doráží Filipův centr. Vítek usměrňuje míč na správné místo – 7:0
54. Ondra chytá přímý kop a v dalších minutách likviduje dvě tutovky. Čisté konto si udržel.
A tak zase, po závěrečném hvizdu, vítězný pokřik.