Neděle 23.10.2016                                          KS dorost

TJ Sokol Újezdec – Těšov  -  TJ Nedakonice 5 : 2 (2:2)

Sestava: Řezníček Tomáš – Srník Ondřej, Lekeš Jan ©, Daněk Michal, Vaškovic Marek - Jančář Petr, Lekeš Filip, Bachůrek Leo,

Koplík Michal (80' Pindeš Jakub) – Kelíšek Tomáš, Brulík Marek (67' Hlinský Jakub)

Branky: Filip Lekeš 2 ( 8' 1:0, 56' 3:2p), Petr Jančář 1 (20' 2:0), Leoš Bachůrek 1 (65' 4:2)
               Tomáš Kelíšek 1 (79' 5:2)

Na seznam zraněných před dnešním utkáním přibyli Míša Kundrata a David Hnitka, takže sestava se musela dost upravit. Ale i v novém složení kluci dokázali, že se o body umí poprat.
A to i proti tak nevyzpytatelnému soupeři jakým jsou Nedakonice. Ty totiž v soutěži už čtyřikrát nastoupily v nekompletní sestavě. Například v Kvasicích v osmi uhráli remizu 4:4, když už 1:4 prohrávali. No a i dnes dokázali, že o body je obrat nebude jednoduché.
První poločas ze začátku vypadal pro nás velmi dobře. Ve 20. minutě svítil na tabuli stav 2:0. To se napřed až před branku prodral Filip a nekompromisně zakončil a dvanáct minut po tom rozvlnil síť i Peťa.
Jenže pak přišel neskutečný výpadek. To, co se nám jindy stávalo v druhé půli, přišlo teď. Kluci vyklidili pozice, míče jen nakopávali a na fotbal jako kdyby zapomněli. Toho využili  hosté. Během necelých dvaceti minut je srovnáno. A znovu po školáckých chybách naší obrany. Při obou brankách zakončovali hráči hostů nikým neatakováni.
O přestávce bylo třeba náladu našich dostat do té správné polohy a trochu je vyburcovat.
A jako první to pochopil Tomáš Kelíšek. Začal se drát za každým míčem, dotírat na obránce. A přidali se další. Penalta za faul na Filipa byla také důkazem naší větší agresivity.
Když se pak konečně do sítě trefil i Leoš, usadil se na kopačkách našich kluků klid a rozvaha.
Krásný Tomův lob do „šibenice“ byl už takovou třešničkou na hezkém výkonu našich v druhé půli.