První bodík : FC Viktoria Otrokovice B - TJ Sokol Újezdec-Těšov 3:2np (2:1)

28.08.2018 09:38
Ve druhém mistráku jsme byli hosty mladíků z Otrokovic a v prvních 20 minutách jsme byli lepším celkem a vedli jsme 1:0 po brance našeho kapitána. Fija mohl náskok 2x navýšit, když šel vždy sám na golmana domácích, ale neuspěl. Domácí se ve druhé části výrazně zlepšili a skore utkání po dvou výborně provedených rychlých protiútocích otočili na 2:1. Do druhého poločasu jsme šli s cílem minimálně vyrovnat, což se nám podařilo a Kony hlavou vstřelil svůj první mistrovský gól za muže. V posledních 20 minutách nás podržel Blade v bráně, ale nakonec jsme my mohli dát vítězný gól v 88.minutě, když Smejky promáchnul levou nohou na malém vápně. Čekala nás pak penaltová loterie, ve které byli šťastnější domácí a zvítězili v šesté sérii 4:3. Vzhledem k tomu, že už jsou známé výsledky dalšího kola a mladíci z Otrokovic v něm porazili favorita z Osvětiman 3:2, tak tento náš první bodík v I.A považuji za cenný.

Branky: 20. Červenka Petr, 26. Křivánek Lukáš - 16. Kobzinek Miroslav, 58. Konečný Pavel.
ŽK:  nikdo

Sestava:  Pochylý Jiří - Gazdík Jan, Kobzinek Miroslav (K), Šmíd Martin - Lekeš Jan, Červinka Adam (86. Katrňák Radek), Liška Jakub, Smejkal Tomáš, Konečný Pavel - Lekeš Filip, Vacula Roman (46. Jančář Petr).

Připraven ještě byl: náhradní gólman Zábranský Martin a Kročil Jaroslav.

Zranění:  David Hruboš,  Vojta Janča, Bachůrek Petr, Indra Patrik a Uher Pavel.