GENERÁLKA SKONČILA REMÍZOU

18.03.2018 18:43

TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Nivnice 3 : 3 (1:1)

V neděli jsme v generálce na mistrovské boje na domácí půdě přivítali účastníka I.A třídy mužstvo TJ Nivnice a utkání skončilo 3:3 po poločase 1:1. V zápase za nás první poločas nastoupila nová posila Vojta Vrba ročník 1998 a hráč 1.FC Slovácko U19, za které nastoupil naposledy před rokem a půl a po vleklém zranění kolene nás na jaře posílí v mistrovských bojích o body. V utkání jsme sice 1:0 prohrávali, ale opět jsme výsledek dokázali do přestávky srovnat brankou Romana Vaculy (no konečně Romane první jarní góóól) a po půlce jít dokonce po brankách Mirka Kobzinka a Filipa Lekeše do vedení 3:1. Za tohoto stavu jsme opět nevyužili několik možností náskok navýšit a tím pádem přišel trest v podobě dvou branek hostů z Nivnice a stanovili tím tak konečný výsledek na 3:3. Za týden nás čeká v neděli v 15.00 hodin první mistrák ve Zborovicích.

Branky: Lekeš Filip, Vacula Roman, Kobzinek Miroslav.

Sestava: Pochylý Jiří  (46. Zábranský Martin) - Šmíd Martin, Hruboš David, Kobzinek Miroslav - Indra Patrik, Uher Pavel, Smejkal Tomáš, Lekeš Jan (62. Pochylý Jiří), Vojtěch Vrba(46. Hlinský Jakub) - Lekeš Filip, Vacula Roman.

Omluveni: Janča Vojtěch, Jančář Petr, Janeček Tomáš, Červinka Adam.