Jiskra Staré Město - TJ SOKOL Újezdec-Těšov 0:2 (0:1)

22.04.2018 11:45

ZLATÉ TŘI BODÍKY ZE STARÉHO MĚSTA

V sobotu nás čekalo utkání u našeho souseda v tabulce ve Starém Městě. Domácí na jaře ještě nevyhráli a proto jsem počítal s tím, že se o to pokusí právě proti nám. Přesto, že jsme na utkání zajížděli opět zdravotně rozklíženi a opět někteří hráči nastupovali s tím, že musí vydržet co nejdéle, na hřišti to vidět nebylo. Právě naopak jsme to byli my po celý zápas, kdo šel krůček po krůčku za třemi, pro nás zlatými body. Už v šesté minutě se domácí sami srazili na kolena nešťastnou malou domů, která skončila za zády staroměstkého brankáře a vedli jsme brzo 1:0. Po celý první poločas se sice domácí snažili vyrovnat, ale dozadu jsme hráli velmi pozorně a naopak jsme to byli my kdo mohl skóre navýšit: José nastřelil tyč a Paťa v šanci zakončil přímo do brankáře. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a neustále jsme domácí zlobili. Vstřelili jsme dokonce branku, kterou nám rozhodčí neuznal pro ofsajd (byl nebo nebyl??? - asi byl když to rozhodčí pískl :-))). V 65.min se po Martinově velmi dobře zahraném rohu uklonil na zadní tyči Kobza a uklidnil naše řady brankou na 2:0. Potom jsme mohli přidat další góly (Filip sám na gólmana, José tutovka, Adam těsně vedle pravačkou, Roman nastřelil obránce), nicméně v této době se hra hodně přelívala a i domácí měli několik šancí, ale v brance nás podržel Jirka a myslím, že to byl jeho nejlepší zápas po Šumicích za mého trénování a vychytal si tak druhou nulu po sobě. V 75. min se konečně po 10 týdnech dostal na hřiště po zranění Vojta Janča, ale bohužel se za 5 minut zranil zase David Hruboš, který si podvrtl koleno. Doufám, že to nebude nic vážného. Předtím nás ještě David zachránil, když vykopával míč z brankové čáry. Davida pak nahradil opět náš nestárnoucí vedoucí Roman Mikliš a pomohl nám tak dokormidlovat Sokol ke třem bodům přímo z hřiště. Musím celý mančaft pochválit za obrovskou bojovnost a týmového ducha a ve velkém vedru za skvělý pohyb, který dělal domácím problémy. Myslím, že jsme si výhru zasloužili a v průběhu celého zápasu jsme byli lepší a fotbalovější. Kluci děkuju!!!!!!!!:-)))). Příští týden nás čeká DERFLA a to v neděli v 16.30 na pažitu v Újezdci.

Branky: 6. Roubínek Vojtěch vlastní, 65. Kobzinek Miroslav (K).

ŽK: 29. Martinec Ondřej, 88. Sonntag Zdeněk - 55. Kobzinek Miroslav (K).

Sestava:  Pochylý Jiří - Kobzinek Miroslav (K), Hruboš David (82. Mikliš Roman), Šmíd Martin - Lekeš Jan, Červinka Adam (75.Janča Vojtěch), Smejkal Tomáš, Uher Pavel, Indra Patrik - Vacula Roman, Lekeš Filip.

Připraveni ještě byli: náhradní gólman Srník Ondřej.

Omluveni: Vrba Vojtěch, Jančář Petr, Katrňák Radek, Kundrata Michal, Zábranský Martin,Coufalík Miroslav