SK SV BOJKOVICE - TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV 2 : 4 (2:1)

11.03.2018 14:25
V sobotu nás čekal v přípravě další kvalitní soupeř SK SV Bojkovice 4.mužstvo tabulky I.A třídy. Hrálo se v Krhově za příjemného téměř jarního počasí na ucházejícím hřišti, které bylo ale pro obě mužstva stejné. V utkání jsme vedli 1:0 a v poločasové pauze prohrávali 2:1. Domácí předváděli svou kvalitu a v prvním poločase jsem nebyl spokojen s pohybem některých hráčů a hlavně jsme špatně bránili po ztrátě míče ataky soupeře.Ve druhé půli jsme zvýšili pohyb a také důraz v osobních soubojích a odměnou byly tři hezké vstřelené branky a zasloužená otočka na 4:2. V utkání jsme opět neproměnili několik vyložených šancí. Příští týden v neděli ve 14.00 hodin nás čeká generálka s dalším účastníkem I.A třídy s mužstvem TJ Nivnice.
Branky: Indra Patrik 2, Kobzinek Miroslav a Lekeš Jan.
Sestava: Zábranský Martin (46. Pochylý Jiří) - Šmíd Martin, Hruboš David, Kobzinek Miroslav - Indra Patrik, Uher Pavel, Červinka Adam (68. Smejkal Tomáš), Lekeš Filip, Lekeš Jan - Vlček Tomáš (75. Hlinský Jakub), Vacula Roman. Po celou dobu utkání byl po třítýdenní pauze zaviněné nataženým tříslem připraven ještě Honza Pochylý.
Omluveni: Janča Vojtěch, Jančář Petr, Katrňák Radek, Janeček Tomáš.