TJ Osvětimany -TJ Sokol Újezdec-Těšov 6:1 (2:0)

07.09.2018 11:30
V sobotu jsme odehráli velmi slušný zápas s horkým favoritem soutěže na jeho půdě. Pro nás to byla škola fotbalu a kluci se nemají za co stydět (pouze se musíme pro příště poučit a vyvarovat se hrubým chybám, kterými jsme domácím darovali 4 branky), když hlavně ve druhé půli jsme mohli mezi 46.- 60. min dát domácím min 2-3 goly. Bohužel jsme proměnili pouze jednu tutovku v 55. min Romanem Vaculou, který snižoval na 2:1. Domácí squadra však brzy odpověděla a odskočila na 3:1. Osvětimanští pak přidali ještě 3 branky a tím upravili na konečných 6:1. Výsledek byl pro nás sice krutý, ale kluci si ověřili, že můžou hrát velmi dobré utkání i proti mužstvu, které je prošpikováno zkušenými borci i z ligovými zkušenostmi. Náš věkový průměr okolo 20 let, hosté přes 30 let. Tím je řečeno vše. Věřím a vím, že se kluci budou s každým zápasem zlepšovat a budeme se zvedat i po taktické stránce. Každopádně kluky musím pochválit, že zápas nevypustili i za nepříznivého stavu a ve druhé půli, kdy z nebe padaly doslova proudy vody, neustále zlobili domácí obranu.Těžký los prvních šesti kol pokračuje domácím zápasem s rivalem z Kunovic v neděli 9.9. v 16 hodin a v dalším kole budeme hostem Sokola Žalkovice také v neděli 16.9. v 16 hodin.

Branky: 9.,23.,60. Pantič Alexa, 55. Žandovský Marek, 66. Perůtka Jiří, 67. Klimeš Lukáš - 53. Vacula Roman.
ŽK:  18. Kobzinek Miroslav, 80. Lekeš Jan, 87. Kročil Jaroslav.

Sestava:  Pochylý Jiří - Gazdík Jan, Kobzinek Miroslav (K), Šmíd Martin (26. Kročil Jaroslav) - Lekeš Jan, Červinka Adam, Liška Jakub, Smejkal Tomáš (61. Jančář Petr), Konečný Pavel - Lekeš Filip (75. Moravanský Zdeněk), Vacula Roman (61. Bachůrek Leo).

Připraven ještě byl: náhradní gólman Zábranský Martin a Indra Patrik.

Zranění:  David Hruboš,  Vojta Janča, Bachůrek Petr, Uher Pavel a omluven Katrňák Radek.