MUŽI 1.A sk.B - TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV - OŘECHOV 1:3 (1:3)

14.08.2018 19:36

Premiéra v I.A s prohrou

V premiéře v I.A nás vyškolil Ořechov, který v první půli využil naše chyby a rychlými kontry do naší obrany jsme v rozmezí mezi 16.-33. minutou prohrávali 0:3. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit za stavu 0:1 vyrovnávací branku za dvou šancí, které skončili na pravé tyči Kuriálovy branky. Určitě by nás to po bojázlivých prvních 15 minutách povzbudilo. Ve 35. minuté Fija po dlouhém pasu Kobzy chytře přehodil hostujícího golmana a snížil tak vlastně na konečných 1:3.Ve druhém poločase se hra vyrovnala, kluci se otřepali, vlastně jsme už hosty do žádné vážné situace nepustili, ale přesto, že celý mančaft dřel a bojoval, už jsme nedokázali vstřelit ani kontaktní gól, který by hosty určitě v závěru znervóznil. Přesto, že jsme v prvním mistráku výsledkově zklamali, určitě mě kluci nezklamali přístupem k zápasu a bojovností. V zápase se mnozí vydali 100% ze svých sil a tak to má být. Pokud tak budeme přistupovat k zápasům v dalších kolech, věřím, že odměna v podobě bodů určitě přijde.