TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV - 1.FC POLEŠOVICE 10 : 1 (7:0)

26.02.2018 10:10

V neděli ve 14 hod jsme na Lapači v mrazivém počasí hostili druhý celek okresního přeboru 1.FC Polešovice. V první půli jsme hráli proti silnému a velmi ledovému větru a po studeném začátku jsme v 8.min šli do vedení brankou Matěje Lorence, který nás přišel posílit, ale bohužel si ve 40.min přivodil nepříjemné zranění postranních vazů pravého kolene. Doufám, věřím a přeji Matesovi za celý mančaft brzké uzdravení a návrat na zelený trávník. Další branku jsme přidali ve 14.min a od té doby jsme ovládli hru, začali jsme běhat a nasázeli hostům dalších 5 branek, takže ve 45.minutě svítilo na ukazateli skóre 7:0. Ve druhé půli jsme paradoxně zamkli naše soupeře na dlouhé minuty na jejich půlce, ale někdy jsme se utápěli v kličkování a nebo v neproměňování tisíci procentních tutovek. Utkání hodnotím jako dobrý trénink s možností vyzkoušet si hráče na různých postech a kluci si mohli v klidu vyzkoušet jak křídelní hru, tak střelbu ze střední vzdálenosti popřípadě standardní situace, ze kterých jsme dnes dali polovinu branek. Příští týden nás čeká pro změnu nejtěžší soupeř v zimní přípravě a to účastník Zlínského krajského přeboru SK BAŤOV 1930 a hrajeme v sobotu 3.3.2018 v 17.00 hod na UT SK Baťov v Otrokovicích.

Branky:  Lekeš F. 3, Lekeš J 3 a po jedné brance Kobzinek, Lorenc, Hruboš a Indra.

SESTAVA: Zábranský Martin - Hlinský Jakub, Lorenc Matěj, Hruboš David, Šmíd Martin, Kobzinek Miroslav, Uher Pavel, Červinka Adam, Smejkal Tomáš, Lekeš Jan, Indra Patrik, Lekeš Filip, Tomáš Vlček, Bachůrek Leoš, Vacula Roman.

Omluveni: Katrňák Radek, Janeček Tomáš Jančář Petr.
Zranění: Janča Vojtěch (natržený stehenní sval), Pochylý Jiří (doléčení postranních kolenních vazů).