TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV - NEDACHLEBICE 2:0 (1:0)

10.06.2019 10:52

Domácí nutně potřebovali z tohoto utkání tři body, aby si zachovali naději na setrvání v soutěži. Bohužel museli oželet v sestavě tři klíčové hráče a to se na nich projevovalo. Hra byla velmi neurovnaná , nedokázali udržet déle míč na svých kopačkách, a tak fotbalovější hosté drželi otěže hry ve svých rukách a měli herní převahu. Nicméně své příležitosti nedokázali využít a tak udeřili domácí. Pomohla jim k tomu standartní situace. Kapitán Kobzinek se ranou trefil pod břevno a poslal domácí v 25. minutě do vedení. Do konce poločasu se již nic významného neudálo. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, domácí byli pořád horším týmem, ale bojovali a to se jim vyplatilo v 65.minutě.Vedení navýšil Jan Lekeš a svůj tým konečně uklidnil. Hosté se ale nevzdali, ale jejich velké šance vychytal několikrát domácí brankař Jirka Pochylý. Domácí mohli své vedení ještě navýšit, do otevřené obrany Nedachlebic třikrát šli do přečíslení, ale v koncovce selhali. Stav 2:0 zůstal do konce utkání a domácí se udrželi na 13 pozici v tabulce, která dává naději na záchranu.

Domácí:

Pochylý Jiří – Šmíd, Konečný, Kobzinek, Gazdík – Indra, Liška, Pochylý Jan, Lekeš Jan – Vacula, Skařupa

Střídali: Kročil, Coufalík, Katrňák, Krajčí, Jančář

Hosté: Hubáček – Pisklák, Lapčík, Bartoš, Kováč, Hána, Hubál, Brzica, Ryška, Hoferek, Kafka