Neděle 4. 9. 2016                                                                KS dorost

TJ Sokol Újezdec – Těšov    -    TJ Slavoj Jarošov           5 : 2  (2:0)

Sestava: Řezníček Tomáš – Hnitka David (90. Hlinský Jakub), Lekeš Jan ©, Daněk Michal,
               Vaškovic Marek – Konečný Dušan (61. Srník Ondřej), Bachůrek Leoš
               (82. Pindeš Jakub), Koplík Michal (86. Brulík Marek), Jančář Petr (88. Kelíšek
               Miroslav) – Lekeš Filip, Kelíšek Tomáš

Branky: Filip Lekeš 2 (44'. 2:0, 47'. 3:0), Jan Lekeš 1 (38'. 1:0p), Tomáš Kelíšek 1 (73'. 4:2),
               Ondřej Srník 1 (86'. 5:2)

Zápas, který nás všechny měl „nakopnout“. Většina věřila, že vyhrajeme, že konečně body získáme. A podařilo se.
Z počátku sice byla hra oboustranně nervosní, mužstva se oťukávala. Postupem času ale naši pomaličku přebírali iniciativu. Dostávali se více do šancí, na hřišti je bylo více vidět.
Sedm minut před poločasovým hvizdem nás do vedení dostal nekompromisně provedenou (dost přísně nařízenou) penaltou Honza Lekeš. On navíc suverénně řídí naše obranné řady.
Do poločasu se ještě hlavičkou po rohovém kopu trefil i jeho bratr Filip, kterému se do té doby až tak moc nedařilo.
V kabině je bojová, ale i trošku zjitřená nálada. Tohle už tu jednou bylo.
V druhé půli se znovu trefuje Filip. Poklid se vrací do našich řad.
Ale ne nadlouho. V 58. a 62. minutě dvakrát inkasujeme. Popravdě, naši k tomu zase dost pomohli. A zápas dostává jinou podobu. Jarošovští vycítili svou šanci a začínají dost zlobit.
V 73. minutě ale přišel jeden z nejhezčích momentů zápasu. Po krásné akci, ve které „měli prsty“ Leoš, Petr, Filip a Tomáš, dává posledně jmenovaný čtvrtou branku.
A několik málo minut před koncem utkání naše vítězství „tupluje“ střídající Ondra Srník.
Kluci si tak konečně mohli užít děkovačku od diváků a taky v kabině oživit vítězný pokřik.
Po dnešním utkání si už můžeme taky říct, že „Kraj“ okusili všichni hráči ze soupisky, včetně „nováčka“ Mirka Kelíška.
A taky potvrdit, že duo „K – K“, Kelíšek Tomáš– Koplík Michal znovu prokázalo jak je pro tým cenné.
Teď už víme, že na body se v nové soutěži dá dosáhnout.