Sobota 29.10.2016                                                        KS dorost

TJ Prakšice – Pašovice - TJ Sokol Újezdec – Těšov 4 : 1  (2:0)

Sestava: Řezníček Tomáš – Hnitka David (70' Brulík Marek), Lekeš Jan ©, Daněk Michal,
               Vaškovic Marek – Jančář Petr, Lekeš Filip, Bachůrek Leo, Srník Ondřej (84' Pindeš
              Jakub) – Koplík Michal (83' Hlinský Jakub), Kelíšek Tomáš

Branka: Filip Lekeš 1 (48' 2:1)

Domácí hráli v pátek odložené utkání s Kněžpolí. Prohráli „divokým“ výsledkem 7:8 a ještě ten den večer nás žádají o přeložení zápasu. Odmítáme.
Jenže někteří naši byli v sobotu odpoledne „unavenější“ než hráči Prakšic a tak to i na trávníku vypadalo. Hned ve 4. minutě lovil Tomáš Řezníček míč ze své sítě poprvé. Za dalších devět minut neudržel střelu z přímého kopu a modří lehce doráží. Za uctivého přihlížení žlutých.
Jediné dvě naše šance za první půli měl „přeškolený“ brankář Ondra Srník. Velká škoda hlavně té druhé za stavu 2:0. Gólman jeho tečovanou střelu levačkou reflexivně vytahuje na roh.
Ve 48. minutě krásnou střelou z přímého kopu oživil naše naděje Filip Lekeš. Na pár minut toto naše zdravě „nakoplo“. Ale jen na pár minut. Pak se opět přizpůsobují hře domácích. Nakopávání míčů, minimální mezihra, chaos. Propadáme ve všem. V 61. a 82. minutě uzavřel svůj hattrick domácí Matěj Řezníček. Znovu za přispění špatné hry našich.
Kladné body v zápase se daly přičíst jen neúnavně bojujícímu Tomáši Kelíškovi. Sem tam se něco povedlo Leoši Bachůrkovi.
Když už nějaká naše střela, či šance vyšla, tak domácí podržel velmi dobře chytající Jiří Buráň.
Přes zimní přestávku bude o čem přemýšlet. Hlavně o tom, koho stavět do základní jedenáctky, na kom budovat hru týmu.
Vždyť po pravdě: kolik našich „opor“ by fyzicky zvládlo dva zápasy ve dvou dnech?
Za svůj předvedený výkon si kluci porážku zasloužili. Znovu se opakuje známá věc: přístup některých k přípravě na zápas a k životosprávě je velmi špatný. Je třeba si uvědomit, že už nehrajeme „okres“.
Po předvedených výkonech z minulých kol byl ten sobotní pro všechny, kdo kluky přijeli povzbudit, velkým zklamáním.