Žalkovice - TJ SOKOL 6:1 (3:0)

22.09.2018 19:33

V sobotu jsme byli hosty vloni třetích Žalkovic. Vzhledem k tomu, že se neustále pereme s 5 zraněnými hráči a nejvíc tím trpí obrana, tak ač zápas dle slov domácích fanoušků mohl skončit klidně 6:5, opět jsme odešli ze hřiště s vysokou porážkou 1:6. Na úvod jsme měli 2 šance, které jsme bohužel neproměnili, ale domácí hned z prvního útoku a výborně zahraného rohu otevřeli skóre utkání. Za minutu na to jsme neproměnili další tutovku, kdy po Kancově střele nastřelil Paťa ze dvou metrů jen golmana domácích. Pak jsme srovnali Kancem na 1:1, ale pro domnělý ofsajd gól sudí neuznal a hned z protiútoku jsme inkasovali a prohrávali tak 2:0. To běžela 23. minuta a hned za 2 minuty na to z akce jako přes kopírák už to bylo 3:0. Možnosti ke snížení jsme bohužel opět v první půli nevyužili a gól na 3:1 jsme dali až v úvodu druhé půle, kdy Fija využil chybné kombinace v domácí obraně a po kličce na golmana zavěsil do prázdné svatyně domácích. Bohužel jsme se hned za 2 minuty zase sami srazili na kolena a v 54. minutě domácí Němec zvýšil na 4:1 a završil svůj hatrick v tomto utkání. Ve zbývající části zápasu jsme opět několik slibných akcí ke gólu nedovedli, ale domácí nás ještě 2x vytrestali v efektivitě využívání šancí a tak jsme nakonec v Žalkovicích prohráli 1:6. V tomto zápase se nám opět zranil Kanec a tak se marodka rozrůstá. Nicméně se musíme dát dohromady a soustředit se teď na domácí utkání s Buchlovicemi a pokusit se urvat 3 body.

Branky: 4. a 74. Neubert Martin, 23., 25. a 54. Němec Richard, 85. Strnad Filip - 52. Lekeš Filip.

ŽK:  90. Bartušek Jiří - 74. Kobzinek Miroslav, 74. Vacula Roman.

Sestava:  Pochylý Jiří - Lekeš Jan, Kobzinek Miroslav (K),  Kročil Jaroslav -  Smejkal Tomáš (75.Gazdík Jan), Červinka Adam, Liška Jakub, Konečný Pavel, Indra Patrik (75. Jančář Petr) - Lekeš Filip, Vacula Roman (84. Moravanský Zdeněk)

Připraven ještě byl: náhradní gólman Zábranský Martin a Katrňák Radek.

Zranění:  David Hruboš,  Vojta Janča, Bachůrek Petr, Uher Pavel, Šmíd Martin.