Zasloužená výhra : TJ Sokol Újezdec-Těšov - FS Napajedla 3:1 (2:1)

28.08.2018 09:39
V neděli nás čekal další těžký soupeř, který určitě bude hrát o přední příčky. Po úvodních 5 minutách, které patřili hostům, jsme se otřepali a z prvního vážného útoku se na rohu velkého vápna vytočil Kanec a nádherným obstřelem zakroutil míč do levé šibenice bezmocného Balážika a rázem jsme vedli 1:0. Kluci zjistili, že to půjde a vlastně po celé utkání dřeli a bojovali na 100%. Hosté zvýšili obrátky a snahu o vyrovnání korunovali ve 36.minutě, kdy z úhlu tečovaná a nechytatelná střela Saiberta skončila za zády našeho brankáře. My jsme se ale po rozehrávce vrhli hned do útoku, vybojovali roh a z něj Kobza hlavou po 30 sekundách otočil misky vah opět v náš prospěch. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit ještě pojistku z pentle po faulu na Fiju a kdo jiný než Kobza upravil nechytatelnou bombou na 3:1. Velmi kvalitní utkání z obou stran a hrané v rychlém tempu po celých 90 minut jsme nakonec dovedli k zaslouženým třem bodům. Zápas se určitě musel líbit přihlížejícím více jak 200 diváků. Kluky chci pochválit jako tým za poctivý a bojovný výkon.

Branky: 6. Vacula Roman, 37. a 59. z penalty Kobzinek Miroslav - 36. Saibert Kryštof.
ŽK:  72. Vacula Roman - 13. Foral Roman, 36. Saibert Kryštof, 59. Simerský Adam, 90. Plachý Tomáš.

Sestava:  Pochylý Jiří - Gazdík Jan, Kobzinek Miroslav (K), Šmíd Martin (89. Kročil Jaroslav) - Lekeš Jan, Červinka Adam, Liška Jakub, Smejkal Tomáš (62. Jančář Petr), Konečný Pavel - Lekeš Filip, Vacula Roman (83. Bachůrek Leo).

Připraven ještě byl: náhradní gólman Zábranský Martin, Katrňák Radek a Moravanský Zdeněk.

Zranění:  David Hruboš,  Vojta Janča, Bachůrek Petr, Indra Patrik a Uher Pavel.