6.kolo: Újezdec-Těšov – Bojkovice 6:1 ( 4:0)

16.09.2013 13:46

V derby zápase lépe začali hosté,ovládli střed pole.V první patnáctiminutovce si vypracovali několik velmi dobrých šancí,ale neproměnili.A tak domácí trestali.Ve 20. a 25. minutě se po rychlých výpadech prosadili oba domácí útočníci Velecký a Vacula,o tři minuty později nádherný protiútok zakončil Slinták.Hosty tři branky dokonale zaskočili,už nebyli tak nebezpeční,navíc ve 40. minutě zahráli ve vápně rukou,následující penaltu proměnil opět Slinták.Pro domácí to byl poločas snů,protože hosté se představili ve velmi dobrém světle.A jejich snaha pokračovala i po pauze,domácí se nechali trochu zatlačit,rezultovala z toho penalta,kterou ale hostující Vacula neproměnil.O chvíli později ale snížil Varga.To domácí opět nabudilo k většímu pohybu,začali si vypracovávat příležitosti,a dvě se ji podařilo využít zásluhou Mařici a Veleckého.Konečný výsledek 6:1 potěšil početnou diváckou kulisu,která tento atraktivní duel sledovala.

Domácí:Popelka.-Šmíd ml.,Vystrčil,Mařica,Kobzinek-Mikliš,Uher,Slinták,Coufalík-Vacula,Velecký

Střídali: Brulík,Bachůrek M.

Hosté: Konečný-Spáčil,Miča,,Hladík,Zýka,Varga,Křižka,Šiška,Hanke,Ruman,Vacula

Náhr.: Homola,Kalina,Maštalíř,Gago,Kříž,Juriga

Rozhodčí: Dostálek-Vacula,Schnurmacher