TJ SOKOL ÚJEZDEC-TĚŠOV - FC MALENOVICE 3:0

10.02.2018 18:00

Přípravu na jarní sezonu jsme zahájili 22. ledna na umělce na Lapači a to dohromady s dorostem. Trénuje nás v průměru okolo 20, což je velmi dobře a tímto bych chtěl kluky pochválit za přístup k tréninku a věřím, že se jim to vrátí v jarních mistrovských utkáních jak mužských tak hlavně i v těch dorosteneckých.  Po třech týdnech a 8 tréninkových jednotkách, ve kterých kluci polykali především objem v km, nás čekal nelehký soupeř FC MALENOVICE, které hrají také I.B třídu, ale skupinu B a jsou po podzimu s 29 body na druhém místě se skórem 30:8. Těch osm obdržených branek je vůbec nejméně ze všech 3 skupin I.B tříd Zlínského kraje. My jsme hatrickem Filipa Lekekše dokázali v pěkném a zajímavém utkání zvítězit 3-0. Kluky chválím za přístup k utkání, hráli jsme s chutí, dobře jsme se pohybovali a mile mě překvapili i další 4 dorostenci (Bachůrek L., Jančář P., Hlinský J. a posila z Veselí n. M. Tomáš Janeček). Prakticky všichni hráči odehráli stejný objem minut tzn okolo 70 minut pouze David Hruboš a Filip Lekeš odehráli utkání celé. Na posledních 15 minut si šel zahrát i golman Jirka Pochylý, který udržel čisté konto v poločase prvním a stejně tak čistý štít měl i golman Martin Zábranský v poločase druhém. Po delší pauze jsme v týmu uvítali staronového hráče Honzu Pochylého a věřím, že se mu bude dařit a budeme se pravidelně vídat na trénincích a v dalších zápasech. Také bych chtěl popřát Vojtovi Jančovi za nás za všechny brzké uzdravení. Vojta si ve čtvrtek na tréninku natrhl pravý stehenní sval a obnovil si tak své podzimní velmi bolestivé zranění. TAK VOJTO DRŽ SE. Za týden v sobotu Na Lapači v 18.00 hod. přivítáme účastníka I.A třídy TJ BUCHLOVICE.

SESTAVA: Pochylý Jiří a Zábranský Martin - Hlinský Jakub, Hruboš David, Kobzinek Miroslav, Šmíd Martin - Smejkal Tomáš, Pochylý Jan, Jančář Petr, Červinka Adam, Lekeš Jan, Indra Patrik, Janeček Tomáš - Lekeš Filip, Bachůrek Leoš.
Omluveni: Katrňák Radek, Uher Pavel, Vacula Roman.
Zranění: Janča Vojtěch (natržený stehenní sval).