V Nedakonicích výhra 4:3

15.11.2017 04:13

Podzimní vítězná tečka očima předsedy Fotbalového oddílu:

V nedělním posledním zápase podzimu, hraném v Nedakonicích, se naši kluci mohli cítit skoro jako doma, protože kolem hřiště byla ze všech přítomných diváků minimálně polovina našich.
Byl to zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme byli sice více na míči, v poli jsme měli na vrch, ale jen mezi šestnáctkami. Ve finální fázi nás domácí jednoznačně předčili a proto i vedli do přestávky 3:1.
Ve druhé části zápasu kluci hodně přidali na důrazu a byly fáze, kdy domácí několik minut nepustili za půlku. Po hezkých akcích jsme během 20 minut vstřelili dvě branky, dál pokračovali v tlaku a hnali se za vítězstvím. To nakonec přišlo, když branku na 4:3 dal v 87.minutě z penalty kapitán Mira Kobzinek.
Všichni jsme se pak mohli radovat ze zisku tří bodů.
Všem hráčům bych chtěl za předvedený výkon poděkovat.
Nejlepší hráč se tentokrát vybíral těžko, adeptů bylo několik, ale mně se nejvíce líbil Roman Vacula.